Logo RV Naarden

De Bep Blom voor Jurriaan

Geplaatst op 16-02-2023  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Bestuur

Afgelopen ALV mocht Jurriaan Hehenkamp de Bep Blom Perenboombeker in ontvangst nemen. Deze beker wordt jur-hehenkampjaarlijks uitgereikt aan een lid dat zich bijzonder inzet voor onze vereniging. De reden dat Jurriaan deze eer ten deel viel zit hem in het feit dat hij zijn taak als bestuurslid na zes jaar gewoon heeft verlengd en nog immer verantwoordelijk is voor de organisatie van de instructie. Uiteraard samen met instructeurs. Maar niemand kent de nieuwe leden zo goed als Jurriaan. Hij zorgt dat de instructie op rolletjes verloopt. Waar nodig helpt hij bij het vormen van ploegjes en maakt leden wegwijs op onze vereniging. Het bestuur is Jurriaan daar zeer erkentelijk voor.


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube