Logo RV Naarden

Commissies

 

Hieronder vind je de contactadressen van de commissies van RV Naarden. Ingelogde leden kunnen de namen van de commissieleden vinden op de pagina Commissieleden en in het jaarboekje in de Leden bibliotheek.

 
Automatisering webmaster@roeinaarden.nl
Barcommissie bardienst@roeinaarden.nl
Beheer ergometer ergo@roeinaarden.nl
Beheer wedstrijdbotenwagen wedstrijdwagen@roeinaarden.nl
Beheer wherrywagen wherrywagen@roeinaarden.nl
Bootsheren materiaal@roeinaarden.nl
Clubkampioenschappen nck@roeinaarden.nl
Doldrukredactie doldruk@roeinaarden.nl
Evenementencommissie evenementen@roeinaarden.nl
Instructie instructie@roeinaarden.nl
Jeugdbestuur jbnaarden@live.nl
Jeugdcommissie jeugdcommissie@roeinaarden.nl
Jeugdwedstrijden Naarden jeugdwedstrijden@roeinaarden.nl
Jeugd Uitwedstrijden uitwedstrijdenjeugd@roeinaarden.nl
Juniorencoaches juniorencoaches@roeinaarden.nl
Kledingcommissie kleding@roeinaarden.nl
Koppelcup koppelcup@roeinaarden.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@roeinaarden.nl
Materiaal Advies Commissie materiaal@roeinaarden.nl
Midweektoercommissie midweek@roeinaarden.nl
Open roei  openroei@roeinaarden.nl
Ouderinzet ouderinzet@roeinaarden.nl
Proevencommissie proeven@roeinaarden.nl
Roeimakelaar roeimakelaar@roeinaarden.nl
Vertrouwenscontactpersoon vertrouwenspersoon@roeinaarden.nl
Webmaster webmaster@roeinaarden.nl
Websiteredactie en Facebook redactie@roeinaarden.nl
Wedstrijdcommissaris wedstrijden@roeinaarden.nl
Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretariaat@roeinaarden.nl
Weekendtoercommissie toer@roeinaarden.nl
 
 

RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube