Logo RV Naarden

15% heeft al Taakie ingevuld. Dat kan hoger!

Geplaatst op 07-12-2022  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Taakie

Bijna 15% van onze leden heeft al Taakie profiel aangemaakt. Hierdoor leren we onze leden beter kennen en kunnen we een gericht beroep doen op de kennis en kunde die aanwezig is onder onze leden. Hoe meer leden, ouders en vrijwilligers de vragenlijst invullen, hoe meer plezier wij aan Taakie beleven. Help jij mee!?welk-type-ben-jij

Want laten we eerlijk zijn het is toch ook gewoon leuk om wat voor de vereniging te kunnen betekenen. Want alleen maar consumeren geeft misschien toch ook wat weinig voldoening ? De eerste reacties stemmen in iedergeval al tot vrolijkheid. Denk aan:

Ik wil graag helpen met onderhoud van boten en botenloods

Ik zou wel roei-instructie willen geven

Tuinonderhoud indien nodig

Mocht je de vragenlijst nog niet hebben ingevuld, geen zorgen. Je krijgt nog tweemaal een reminder in de mailbox. Mail kwijtgeraakt en je kunt niet wachten? Klik dan hier en je kunt meteen beginnen.


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube