Logo RV Naarden

Check je mail:Taakie komt er aan!

Geplaatst op 01-12-2022  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Taakie

De mail van de secretaris heb je al gehad. De mail van Taakie komt eraan! Wij willen onze leden, ouders van 23 2jeugdleden en vrijwilligers nog beter leren kennen! Dat doen wij met behulp van Taakie, een slimme, snelle en leuke online tool. Door het stellen van slechts een paar vragen krijgen wij een goed beeld van al die unieke types die onze club rijk is!

Na het beantwoorden van de vragen zie je waar jouw talent ligt! Mochten we dan eens tegen een uitdaging aanlopen, dan kunnen we met Taakie heel handig 'scouten' wie er plezier aan zou beleven om een helpende hand te bieden.

Taakie heeft een positieve insteek. Dankzij Taakie benaderen we jou alleen als we in jou de beste match zien! Heel laagdrempelig maar toch persoonlijk, via een WhatsAppje. Met één druk op de knop kun je een Taakie accepteren, maar ook afwijzen!

Hoe meer leden, ouders en vrijwilligers de vragenlijst invullen, hoe meer plezier wij aan Taakie beleven. Help jij mee!? Maak dan snel een profiel aan

Hou je mailbox in de gaten

Benieuwd naar Taakie? Neem hier alvast een kijkje!

 


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube