Logo RV Naarden

Gezocht: een nieuwe voorzitter Vaartcommissie

Geplaatst op 22-12-2016  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Vaartcommissie

De Vaartcommissie is op zoek naar een nieuwe voorzitter. Wie neemt het stokje over van Bram Rutten? De Vaartcommissie zorgt ervoor dat onze roeiers zo min mogelijk last hebben van allerlei ronddrijvende zaken en afgewaaide takken.

De voorzitter van de commissie heeft daarnaast de taak om ervoor te zorgen dat de steeds opkomende plannen van gemeentes, het waterschap en de provincie (al dan niet ingegeven door andere belanghebbenden) er niet toe leiden dat daardoor onze roeisport in het gedrang komt. Voorbeelden daarvan:Gezocht

  • de actie die we in 2008 met zeker 70 leden (in roeikleding!!) hebben gevoerd tijdens een hearing in het stadhuis in Naarden ter voorkoming van de aanleg van een hinderlijk grote passantenhaven,
  • de diverse artikelen die we extern (waaronder in de pers) hebben laten verschijnen over onze visie op de mogelijke vaarverbinding naar het Gooimeer,
  • de acties ter voorkoming van provinciale plannen om de vrije vaarbreedte van de vaart te versmallen tot 10 m breedte(!!),
  • het gerealiseerde onderhoudsplan voor periodiek maaien van de vaart,
  • de intensieve lobby en de lange en intensieve onderhandelingen met diverse partijen (overheden en brancheverenigingen) om een oplossing te vinden om – bij een doorgang van de nieuwe vaarverbinding– onze roeisport veilig te stellen,
  • de aanpassing vorig jaar door Rijkswaterstaat van het ontwerp van het viaduct over de vaart die we voor elkaar kregen. Zonder die aanpassing zou er nu een paal midden in de vaart staan…

Van al die zaken hebben we de leden regelmatig op de hoogte gehouden: in ledenvergaderingen, in de Doldruk en in het jaarverslag van onze vereniging.

Voor mij is na 10 jaar voorzitterschap het moment aangebroken om die taak aan een ander over te dragen. Enerzijds omdat ik het nu wel mooi vind en anderzijds omdat het met de plannenmakerij van de overheden thans redelijk rustig is en alles wat onze vereniging zou kunnen bedreigen op basis van wat we nu weten over die plannen, goed onder controle is.

Als jij denkt dat dit een leuke job voor je is, laat het me dan weten. Als je geïnteresseerd bent, heb ik een profielschets gemaakt waarin de job goed is omschreven, wat het tijdsbeslag is, met welke organisaties je te maken krijgt en waarin staat wat je zoal kan gaan meemaken.

De job is van groot belang voor onze vereniging (naast al die andere jobs die dat ook zijn). Maar… zonder goed roeiwater houdt onze vereniging gewoon op te bestaan, toch?  Denk er eens over.  En is het iets voor je, bel me op of mail me dan.

 

Bram Rutten/035 6949387

netturmaharba.[antispam].@gmail.com

 


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube