Logo RV Naarden

Onze jeugdacht op TV i.v.m. onze 'vaartzorgen'

Geplaatst op 27-01-2018  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: redactie

RTV Noord-Holland heeft vandaag onze vereniging bezocht. We hebben de verslaggeefster uitgelegd dat afspraken noodzakelijk zijn omdat roeiboten en motorboten samen op de vaart gevaarlijke situaties kan opleveren die moeten img-1259worden voorkomen. Want in de zomer is de vaart niet 15 meter breed (3 meter riet) en onze acht heeft ook wel 8 meter ruimte nodig om te passeren. Fractievoorzitter Jan Portengen van GroenLinks nam de moeite om ook met eigen ogen de 'vaartproblematiek' te aanschouwen.

Met dank aan de jeugdacht en alle andere skiffeurs en bootjes die gewoon lekker hebben geroeid. Het bericht delen via Facebook mag natuurlijk altijd.

Klik hier voor het tv verslag!


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube