Logo RV Naarden

Regenboogvlag in top

Geplaatst op 12-10-2020  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Redactie

Sinds 2009 vindt in Nederland op 11 oktober jaarlijks "Coming Out Day" plaats. Op deze dag wordt aandacht besteed aan het moment dat een lesbienne, homo, biseksueel of transgender (LHBT) openlijk voor zijn of haar seksuele img-1865geaardheid of genderidentiteit uitkomt. In dat kader heeft ook op onze vereniging -op initiatief van de gemeente-  de regenboogvlag uitgehangen. In de eerste jaren was er telkens een thema, sinds 2014 is de gedachte dat "iedereen het hele jaar door zichzelf moet kunnen zijn". Onze vereniging sluit zich in deze aan bij het KNRB-beleid op dit gebied. Zo is bijvoorbeeld van de 76 sportbonden die zijn aangesloten bij NOC*NSF de KNRB de enige sportbond die akkoord is om hun logo/naam zichtbaar te maken tijdens de "Canal Parade". De KNRB vaart met hun roeihelden mee om de internationale acceptatie binnen de roeisport te bevorderen.


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube