Logo RV Naarden

Sanne Vos krijgt Bep Blom Peereboombeker

Geplaatst op 13-04-2018  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Redactie

Al 56 jaren lang is het voor het bestuur een opgave om een keuze te maken uit al onze vrijwilligers.sannevosMaar ook ieder jaar is het een plezier om tijdens de Algemene Ledenvergadering een, uit al die vrijwilligers gekozen, persoon even onder de aandacht te mogen brengen. Dit jaar viel de welverdiende eer te beurt aan Sanne Vos.  Dit omdat ze al meer dan 10 jaren onze ledenadministratie verzorgt. 

De Bep-Blom-Peereboom-beker getransformeerd in een Kristalheldere-Schitterende-Stralende-Ster-Van-Naarden. De oude beker wordt in onze prijzenkast geplaatst. De kristallen nieuwe trofee staat nu een jaar lang te schitteren bij Sanne.

Dank voor het vele en belangrijke werk dat je voor de vereniging verricht.


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube