Geplaatst op 08-06-2025
- Categorie: Algemeen
- Auteur: Kleding cie
Per heden wordt Dibi/Roeigoed de nieuwe leverancier van onze club kledij, in plaats van Powerhouse. Onze kleding is vanaf nu alleen nog in Oxford blauw verkrijgbaar.
Op Roeigoed.nl is de shop al open en je bestelt nu tot 30 juni als introductie met 5% korting. Dus SLA JE SLAG!! Hier is geen password nodig.
Op zaterdag 14 en zondag 22 juni van 10-12 uur kan je DiBi kleding komen passen in de sociëteit. Dan hebben we pas-setjes beschikbaar.
Onze nieuwe kleding wordt voor het eerst geleverd na 1 september, maar is daarna het hele jaar door te bestellen.
Ook RV Fluo shirts en -hemdjes zijn op maat bij Roeigoed te verkrijgen.
** DE ROEIGOED WEBSHOP IS NU AL OPEN WWW.ROEIGOED.NL onder ‘CLUBTENUES’ - NAARDEN **
Let op!
1. Hiermee wordt de donkerblauwe Oxford broek dus officieel onze verenigingskleur en vervangt het de lichtblauwe. Behalve in de ster en het logo, die blijven in het aloude korenblauw
2. De lichtblauwe kleur is echter tot eind dit jaar nog de officiële kleur, maar is helaas niet meer verkrijgbaar. Dit komt vanwege de KNRB, die alleen per kalenderjaar afspraken maakt.
3. Dit betekent voor officiële wedstrijden dus òf pakje lenen of domweg als gehele ploeg in donkerblauw starten met 99% kans dat niemand er over begint.
4. De oude lichtblauwe wedstrijdkleding mag tot eind 2026 officieel ook worden gebruikt. Dit onder de voorwaarde dat de hele ploeg de dezelfde kleur aan heeft.
5. De lange legging en het roeijack zijn één keer per jaar in mei te bestellen, dus pak je kans. Deze beide artikelen komen niet op voorraad en worden pas in mei 2026 weer aangeboden.
6. Kleding passen kan ook altijd gewoon bij
Roeigoed
Flevolaan 13c
1382 JX Weesp