Logo RV Naarden

Wil jij de nieuwe leden wegwijs maken?

Geplaatst op 16-04-2023  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Commissaris veteranen

Afgelopen weekend hebben maar liefst 21 open dag bezoekers zich aangemeld als proeflid. Dat is een verdubbeling van het aantal nieuwe leden. Deze proefleden willen de komende tien weken ervaren hoe leuk roeien is en hoe gezellig onze vereniging is. Als jij wilt helpen om deze leden zich thuis tewegwijzerklein-300x225 laten voelen en hen te leren roeien, dan kun je je aanmelden. De komende tien weken kunnen we alle hulp gebruiken om er voor te zorgen dat iedereen zich thuis voelt op onze vereniging. Jij kan daarin een belangrijke rol spelen.

Aanmelden kan door een bericht te sturen naar nenaretev.[antispam].@roeinaarden.nl.


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube