Logo RV Naarden

Word jij de nieuwe wedstrijdcommissaris?

Geplaatst op 20-01-2017  -  Categorie: Bestuur  -  Auteur: Bestuur

Je hebt misschien al wedstrijden geroeid of wilt dat gaan doen. Dan weet je waarschijnlijk ook best wel wat de wedstrijdcommissaris voor je doet. Een belangrijke functie die er voor zorgt dat de wedstrijdploegen worden Nieuwsartikel voorbeeld plaatje 002ingeschreven, dat er boten worden toegewezen en dat RV Naarden optimaal aan de start ligt. Daarnaast zijn er tal van andere zaken waar je je als bestuurslid over meebeslist. Onze huidige wedstrijdcommissaris Robert Ritsma gaat het bestuur verlaten en legt zijn functie neer. Kom jij hem vervangen en maak je deel uit van het bestuur van onze vereniging? Je inzet wordt in ieder geval gewaardeerd door de minstens 100 wedstrijdroeiers die onze club rijk is.

Lees het profiel eens door. En voor vragen mail (of bel) je gewoon even met Robert. Of je spreekt hem even aan op de Roei.


RV Naarden

Thierensweg 1

1411 EW Naarden

t: +31 (0)35 6940 452

Social Media

Facebook

Webcam

YouTube